Lorbeer Bıçak Bileme ile Keskin Bıçaklar

Uzun süreli kullanım sonucu bıçaklar ilk günkü keskinliğini kaybedebilir. Bu durumda kesmek istediğiniz ürün ya da gıda etkili bir şekilde parçalanamaz. Körelmiş bıçaklarınızı ilk günkü keskinliğine kavuşturmak için bıçak bileme ürünlerini kullanabilirsiniz.

Loober Bıçak Bileme

Uzun süreli kullanım sonucu bıçaklar ilk günkü keskinliğini kaybedebilir. Bu durumda kesmek istediğiniz ürün ya da gıda etkili bir şekilde parçalanamaz. Körelmiş bir bıçak kullanılarak yapılmak istenen kesme işlemi, ekstra güç harcamanıza da neden olur. Bu sebeplerden dolayı düzenli olarak kullanılan bıçakların bıçak bileme aleti yardımı ile bilenmesi yani keskinliğini yeniden kazanması sağlanmalıdır.

Profesyonel ya da ev tipi kullanım fark etmeden, her türlü bıçakların güvenli ve kolay bir şekilde bilenmesi için Loober bıçak bileme aleti üretilmiştir. Bıçakların üretildiği malzeme bilenmeye uygun ise oldukça verimli sonuçlar alabilirsiniz. Loober ile hızlı ve etkili bir şekilde bileme işlemi yapılabilir. Üretiminde kullanılan tasarım şekli sayesinde rahat, güvenli ve ergonomik bir kullanım sunar. Kaydırmaz malzeme kullanılarak üretilmiş olan Loober, güvenli kavrama şekli sayesinde elinize tam oturur. Ev tipi kullanım için oldukça uygun olan ürünü testere ağızlı bıçaklar hariç, diğer tüm bıçaklarınızı keskinleştirmek için kullanabilirsiniz. Lorbeer üzerinde kullanılan sert elmas bıçakları ile uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Lober Bıçak Bileme Aletinin Verimli Kullanım Şekli

Loober bıçak bileme aleti bilinen taşlı bileyicilere göre rahat bir kullanım sağlar. Bileyiciden verimli sonuçlar alabilmek için tavsiye edilen kullanım şekline uymanız önemlidir. Bir eliniz ile bilemek istediğiniz bıçağı ağız kısmı size bakacak şekilde tuttuktan sonra diğer eliniz ile bileyiciyi bıçak ağzına baskı uygulayacak şekilde çekmeniz gerekir. Bu işlemi 2-4 kez tekrar ettiğinizde bilenen bıçak oldukça keskin bir hale gelir. İlk kez bilenen bıçaklarda dikkat etmeniz gereken nokta bıçağa daha az baskı uygulamaktır. Az baskıya göre tam tersi şekilde çekme işlemini daha fazla yapmanız önerilir. Loober bıçak bileme aletinin uzunluğu 135 mm.’dir. Genişliği ise 65 mm olan bileyici 35 m yüksekliğe sahiptir. 72 gr. gibi düşük bir ağırlığa sahip olan ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Körelmek üzere olan bıçaklarınızı Loober ile biledikten sonra et ve sebze kesme işlemlerini oldukça kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz anda bıçak bileme ürününü neeksik.com üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İstediğiniz her an hızlı bir şekilde sipariş vererek de Loober bileme aletine sahip olabilirsiniz. Tüm mutfak ekipmanlarına ulaşmak için tıklayınız.

Ürüne ulaşmak için: https://www.neeksik.com/lorbeer-bicak-bileme-aleti-64311